indywidualne treningi bokserskie - warszawa
Pojedyncze treningi
Pojedyncze treningi polecam osobom, które mają mniejsza ilość czasu, dużo się przemieszczają, mają nieregularne godzinny pracy i trudno im przewidzieć harmonogram swoich treningów. Dla tych osób, pojedyncze indywidualne treningi bokserskie są wygodne gdyż możemy umawiać się wtedy z treningu na trening.
Pakiety treningowe
Pakiety treningowe przeznaczone są dla osób, które chcą ćwiczyć regularnie i wiedzą czego chcą. Są dostępne tylko w formie przedpłaty usługi, co mobilizuje do regularnego stawiania się na zajęciach. Dodatkowo decydując się na pakiet treningowy, możesz zaoszczędzić do kilkuset złotych. Nie musisz obawiać się,że z góry zapłacone treningi Ci przepadną, każdy trening możesz odwołać, przełożyć na 24h przed jego rozpoczęciem.
Pakiet 4 treningów
Jest to pakiet przeznaczony dla osób, które mają mało czasu, lub nie są pewne czy boks to dyscyplina, którą chcą trenować, gdyż przy takiej częstotliwości treningów nauka potrwa dosyć długo.
Pakiet 8 treningów
Pakiet skierowany do osób, które mogą trenować dosyć systematycznie i zależy im na szybszej nauce boksu.
Pakiet 12 treningów
Najbardziej popularny, skierowany do osób, które chcą szybko i skutecznie nauczyć się boksu, pozbyć tkanki tłuszczowej, nabrać masy mięśniowej i sprawności fizycznej.
Pakiet 16 treningów
Oferta skierowana dla osób, które doskonale wiedzą czego chcą. Zapewnia osiągniecie bardzo dużych efektów, nauki techniki boksu w bardzo krótkim czasie.

Zacznij trenować boks w naszej Akademii Walki! Zapraszamy!
CENNIK USŁUG TRENINGOWYCH
-pojedynczy trening - 70 zł
-pojedynczy trening w domu klienta - 200 zł
-pojedynczy trening dla 2 osób - 120 zł
-pakiet 4 treningów - 65zł - za trening
-pakiet 8 treningów - 60zł - za trening
-pakiet 12 treningów - 55zł - za trening
-pakiet 16 treningów -50zł - za trening
UWAGA!
- pakiety treningowe są płatne "z góry"
- każdy pakiet treningowy trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni od daty pierwszego treningu