Warszawa Box - indywidualne treningi bokserskie


warszawa boks

Pojedyncze treningi
Pojedyncze treningi polecam osobom, które mają mniejsza ilość czasu, dużo się przemieszczają, mają nieregularne godzinny pracy i trudno im przewidzieć harmonogram swoich treningów. Dla tych osób, pojedyncze indywidualne treningi bokserskie są wygodne gdyż możemy umawiać się wtedy z treningu na trening.
Pakiety treningowe
Pakiety treningowe przeznaczone są dla osób, które chcą ćwiczyć regularnie i wiedzą czego chcą. Są dostępne tylko w formie przedpłaty usługi, co mobilizuje do regularnego stawiania się na zajęciach. Dodatkowo decydując się na pakiet treningowy, możesz zaoszczędzić do kilkuset złotych. Nie musisz obawiać się,że z góry zapłacone treningi Ci przepadną, każdy trening możesz odwołać, przełożyć na 24h przed jego rozpoczęciem.
Pakiet 4 treningów
Jest to pakiet przeznaczony dla osób, które mają mało czasu, lub nie są pewne czy boks to dyscyplina, którą chcą trenować, gdyż przy takiej częstotliwości treningów nauka potrwa dosyć długo.
Pakiet 8 treningów
Pakiet skierowany do osób, które mogą trenować dosyć systematycznie i zależy im na szybszej nauce boksu.
Pakiet 12 treningów
Najbardziej popularny, skierowany do osób, które chcą szybko i skutecznie nauczyć się boksu, pozbyć tkanki tłuszczowej, nabrać masy mięśniowej i sprawności fizycznej.

Zacznij trenować boks w naszej Akademii Walki! Zapraszamy!
CENNIK USŁUG TRENINGOWYCH


-pojedynczy trening - 100 zł
-pojedynczy trening w domu klienta - 300 zł
-pojedynczy trening dla 2 osób - 160 zł
-pakiet 4 treningów - 350
-pakiet 8 treningów - 680 zł 

-pakiet 12 treningów - 900

UWAGA!
- pakiety treningowe są płatne "z góry"
- każdy pakiet treningowy trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni od daty pierwszego treningu
- trening należy odwołać na 24h przed jego rozpoczęciem. W innym przypadku osoba trenująca jest obciążona kosztami treningu odwołanego w tym samym dniu.